درباره ما | شـرکت نــویــن لـوله قـایــن
09155629306
056 - 32531560
درباره ما

شرکت نوین لوله در سال ۱۳۸۳ با هدف گسترش صنعت پلی اتیلن در منطقه و کل کشور فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات پلی اتیلن آغاز نمود. این شرکت با راه اندازی ۴ خط تولید لوله پلی اتیلن و واحدهای مختلف تولید محصولات جانبی پلی اتیلن بزرگترین کارخانه تولیدی این نوع محصولات در سطح منطقه و شرق کشور محسوب می شود.
این شرکت در طول مدت زمان فعالیت خود با اجرای پروژه های خاص و منحصر بفرد و همچنین ارائه راهکارهای مختلف و گاهی برای نخستین بار در دنیا، گوی سبقت را از سایر رقبا ربوده و بدین ترتیب تبدیل به یکى از تولید کنندگان عمده و پیشرو در این صنعت شده است.  تولیدات این شرکت مطابق با آخرین استانداردهاى بین‌المللى و ملى بوده و توانسته است با در اختیار داشتن آزمایشگاه مجهز ،جهت کنترل کیفی تولیدات، محصولات را با کیفیتی بالاتر از استاندارد، تولید و به بازار مصرف عرضه نماید.

کیفیت برتر محصولات تولیدى این شرکت پاسخگوى نیازهاى روزافزون کشور در زمینه‌هاى مختلف کاربردى می‌باشد. شرکت  نوین لوله ، با در اختیار داشتن مهندسان و کارشناسان مجرب، آزمایشگاههاى مجهز قادر به تولید سالانه ۱۴۰۰۰ تن لوله‌هاى  تک جداره از سایز ۱۲ تا ۶۳۰ میلیمتر می باشد .  محصولات تولیدى این شرکت کاملاً قابل رقابت با محصولات تولیدى سایر تکنولوژیهاى موجود بوده و حتى برتر از آنها می‌نماید. طراحى منحصر بفرد، انعطاف‌پذیرى در تولید محصولات مختلف و همچنین خواص فیزیکی- مکانیکى بالاى محصولات تولیدى توسط این شرکت، موجب شده است که در موارد متعدد، مهندسین و متخصصین شرکت بتوانند با ارائه انواع راهکارها در پیدا نمودن راه حل های بهینه برای مسائل و محدودیتهای پروژه، دنیایی جدید از انتخابها و بدیل ها را در اختیار کارفرمایان قرار دهد.

گزیده ای از تصاویر
آخرین دیدگاه‌ها